نسخه چاپيحجت الاسلام والمسلمین قریشی در خطبه های نماز جمعه 19 بهمن عنوان کرد:

حضورمیلیونی درراهپیمایی 22 بهمن محکم ترین ، قوی ترین و شکننده ترین جواب ملت ایران به آمریکا و اذناب آمریکاست.

امام جمعه ارومیه در پایان خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به پیش رو بودن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از همه آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن دعوت کرده و گفت : وظیفه همه ما است که در ۲۲ بهمن با حضور میلیونی خود مشت محکمی باشیم بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام و انقلاب و مطمعنا با حضور میلیونی در این روز باعث نا امیدی دشمنان خواهیم بود. وی تأکید کرد : برای اینکه دل دشمنان را به لرزه بیاندازیم و وحشت بر جانشان بیفکنیم و آنها را سرکوب و خائف و خاسر بگردانیم تا از اینهمه کینه وغضب و خشم بمیرند باید همگی در میدان باشیم و در راهپیمایی عظیم 22 بهمن شرکت کنیم .

 

زندگی حضرت زهرا (س) و علی (ع) بهترین الگو و سرمشق زندگی است

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ارومیه در خطبه اول این هفته ضمن دعوت همه آحاد مردم به رعایت تقوای الهی و اشاره به سالروز شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها با  تسلیت این ایام  گفت:

درمنزل محقرحضرت فاطمه زهرا(س) وامیرالمومنین علی (ع) آرامش و محبت و ‌کلام الهی حاکم بود واین بهترین دلیل آرامش درزندگی است.

این خانه ، خانه ایست که پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم  دعا می کرد و اینگونه می فرمود : خداوندا جمع اینها را با محبت گردان و فرزندانی به ایشان عنایت فرما تا مایه آرامش باشند.

پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم فرمود: کسی که در کارهای خانه به خانواده کمک کند خداوند متعال او را در زمره شهدا می نویسند و باعث بخشوده شدن گناهان کبیره او می شود وباعث فروکش شدن خشم الهی می شود.

درزندگی باید مایه رضایت و آرامش همدیگر بود

 امام جمعه ارومیه ضمن اشاره به بیانات امیر المومنین علی علیه السلام در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها گفت: حتی یکبارهم نشد یکدیگر را ناراحت کنند و همه تلاش این بود تا مایه آرامش و رضایت همدیگر باشند

امام جمعه ارومیه خطبه اول این هفته را با ذکر مصیبت مصائب حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به پایان رساند .

 کارآمدی نظام در 40 سال گذشته باعث ترس دشمنان شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های دوم نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به ایام الله دهه فجر و تبریک این ایام گفت :

بحمدالله انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار دارد و مردم در سال ۵۷ با انقلاب خود باعث دگرگونی سیاست های حاکم قدرت های غرب و شرق شدند و تا امروز این تحولات و ترس از ایران و اسلام ادامه داشته است.

وی خاطر نشان کرد :  انقلاب اسلامی سال 57 مردم ایران باعث سرنگونی یکی از استوارترین رژیم های وابسته  به غرب شد و اسلام را بعنوان قدرت تعیین کننده و تأثیر گزار در جهان مطرح کرد و فرهنگ ایستادگی در مقابل استعمار کهنه و استعمار نوین را در میان ملت ها نهادینه کرد

وی گفت : اینهمه ترس و واهمه و حرکت های دیوانه وار دشمنان نشان از کارآمدی و قدرت نظام جمهوری اسلامی در مقابل قدرت های دنیا دارد.

امام جمعه ارومیه ضمن یادآوری دشمنی دیرینه آمریکاییها با نظام اسلامی افزود : کسینجر مشاوراسبق آمریکا اعتراف کرده که انقلاب اسلامی به دنبال بازآفرینی امپراطوری پرافتخار اسلامی در دنیاست و همه دشمنان در این چهل سال به دنبال مبارزه و متوقف کردن اسلامیت و حاکمیت دینی ایران در جهان هستند.

جمهوری اسلامی ایران 40 سال یک تنه در مقابل استکبار ایستادگی کرده است

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به ایستادگی ملت ایران مقابل توطئه های دشمنان طی این چهل سال گفت : خوشحالیم و افتخارمی کنیم که ۴۰ سال یک تنه در مقابل تمامی قدرت های دنیا ایستاده ایم و باید قدراین نعمت الهی را بدانیم و شکرگزار عنایات خداوند متعال باشیم.

وی افزود : ایستادگی در مقابل اینهمه  فشار اقتصادی ، نظامی و تبلیغاتی نشان دهنده کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

هیچ کشوری در دنیا به اندازه ایران استقلال سیاسی و بین المللی ندارد

امام جمعه ارومیه در ادامه سخنان خود در مورد استقلال طلبی ملت ایران خاطر نشان کرد: ایران مستقل ترین کشور جهان است و این باید باعث افتخار و مباهات مردم باشد، حتی خود آمریکا نیز در مباحث سیاسی و حتی اقتصادی مستقل نیست و رژیم صهیونیستی بر سیاست های اقتصادی ، سیاسی و بین المللی آمریکا چنبره زده است.

وی افزود:  جمهوری اسلامی ایران بعد از ۴۰ سال درهمه زمینه های سیاسی و نظامی و علمی به استقلال رسیده است و این موضوع باعث افتخار و مباهات برای همه ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد : باوجود مشکلات اقتصادی ، جوانان ایرانی در زمینه های مختلف علمی و اقتصادی با تلاش شبانه روزی درمسیرموفقیت و پیروزی قرار دارند و با همت و توکل به خداوند متعال برای حل این مشکلات از هیچ تلاشی فروگزار نخواهند کرد.

جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح آزادی قرار دارد

امام جمعه ارومیه با اشاره به آزادی های اجتماعی و سیاسی در ایران گفت : در جمهوری اسلامی ایران بعد از چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی ، آزادی کامل بر اساس آموزه های دینی حاکم است و هر کسی در هر سطحی به راحتی  میتواند از مسئولین رده بالای نظام از رؤسای قوا گرفته و حتی مقام معظم رهبری انتقاد کند  و گاها نیز انتقادات غیر منصفانه و نادرست  نیزبه گوش میرسد . این انتقادات به  جایی رسیده که حتی در تریبون های رسمی کشور مانند مجلس شورای اسلامی میبینیم نماینده ای بر علیه نظام صحبت می کند و سخن دشمن را بازگو می کند ولی هیچ کس متعرض او نشده  و تحت پیگیری نیز قرار نمی گیرد و این از نگاهی دیگر اوج آزادی و دموکراسی در کشور است .

ترامپ آخرین ورژن تربیت بی دینی و جهان غرب است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با اشاره به ضرورت  شناخت دشمن اصلی اسلام و انقلاب افزود : دشمن اصلی ما به فرموده قرآن کریم یهود و رژیم صهیونیستی است و اینکه آنان ما را دشمن اصلی خود دانسته و به مبارزه با نظام و انقلاب اسلامی برخاسته اند بیانگر این است که انقلاب در مسیر درست خود قرار دارد.

وی گفت : ترامپ آخرین ورژن تربیت شده جهان غرب است. او مجسمه فساد و خونریزی و فساد وعیاشی است و همه شما دیدید که در ایام انتخاباتی آمریکا همدیگر را متهم به بی عفتی میکردند و باعث رسوایی همدیگر می شدند.  

 سید مهدی قریشی با اشاره به آموزه های دینی در اسلام گفت :در مقابل تربیت جهان غرب سردارسلیمانی تربیت شده نظام جمهوری اسلامی است که با تلاش شبانه روزی حافظ جان و مال و ناموس مسلمانان شده است

استقامت و تلاش و توکل به خدای متعال در برابر مشکلات تنها راه پیروزی نهایی در مقابل دشمنان است

امام جمعه ارومیه با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم  خاطر نشان کرد : ما درمشکلات اقتصادی زیادی هستیم وباید هر لحظه هم مردم و هم مسئولین در تلاش باشند تا این مشکلات حل گردد و بفرموده خداوند متعال اگر در مقابل مشکلات توکل و تحمل داشته باشیم و صبر و استقامت نشان دهیم ،  نصرت الهی شامل حال ما خواهد شد و با فضل  الهی پیروزی نهایی از آن ماست.

حضورمیلیونی درراهپیمایی 22 بهمن محکم ترین ، قوی ترین و شکننده ترین جواب ملت ایران به آمریکا و اذناب آمریکاست.

امام جمعه ارومیه در پایان خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به پیش رو بودن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  از همه آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن دعوت کرده و گفت : وظیفه همه ما است که در ۲۲ بهمن با حضور میلیونی خود مشت محکمی باشیم بر دهان یاوه گویان و دشمنان اسلام و انقلاب و مطمعنا با حضور میلیونی در این روز باعث نا امیدی دشمنان خواهیم بود.

وی تأکید کرد : برای اینکه دل دشمنان را به لرزه بیاندازیم و وحشت بر جانشان بیفکنیم و آنها را سرکوب و خائف و خاسر بگردانیم تا از اینهمه کینه وغضب و خشم بمیرند باید همگی در میدان باشیم و در راهپیمایی عظیم 22 بهمن شرکت کنیم .

 وی افزود : حضورمیلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ؛ محکم ترین ،  قوی ترین و شکننده ترین جواب دندان شکن به آمریکا و اذناب خواهد بود و از الان در وحشت و ترس به سر می برند و باید محکم باشیم و مقابله کنیم با توطئه ها و دشمنی ها، تا با عنایت و نصرت الهی  به پیروزی نهایی برسیم .

 

پیگیری در آپارات پیگیری در لنزور محبوبیت گوگل  فيسنما ارسال به دیگ ارسال به افسران ارسال به کلوب

تاریخ درج: 1397/11/19
© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.


در صورت مقدور بودن نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

"پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.

" پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی " از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.

نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آدرس: اروميه ، بلوار رسالت ، خيابان شهيد نوري (گلديس) ، جنب مصلي  بزرگ امام خميني (ره) ، دفتر امام جمعه اروميه

شماره تماس :  32358091-044                 فاکس : 32358092-044

پست الکترونيکي : info@sebghah.ir                  سامانه پيام کوتاه : 50001916


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.